Šaldytuvas Sharp SJBA10DMXWFEU цена
Šaldytuvas Sharp SJBA10DMXWFEU цена
SHARP SJBA10DMXWFEU Šaldytuvas |
|
418.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
418.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sharp SJBA10DMXWFEUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 544.0 € |
|
427.08 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sharp SJBA10DMXWFEU šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.50 eur/mėn |
|
549.00 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
549.00 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 01:07
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019183473 |
| Gamintojo kodas | sjba10dmxwfeu |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 312kwh |
| Bendra talpa | 331l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 101l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 67kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 90° durų atidarymas; kvapų nepernešimas tarp skyrių |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |


































