Šaldytuvas Sharp SJ-MP820C-SL цена
Šaldytuvas Sharp SJ-MP820C-SL цена
Šaldytuvas Sharp SJ-MP820C-SL |
|
2347.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
2347.89 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-MP820C-SLPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2347.99 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
2347.99 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-MP820C-SLIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2418.43 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
2418.43 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:13
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556163880 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 335kwh |
| Bendra talpa | 611l |
| Šaldytuvo talpa | 395l |
| Šaldiklio talpa | 216l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9.8kg/24h |
| Klimato klasė | t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 89.2cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 116kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Показать больше | |

















