Šaldytuvas Sharp SJ-GP780D-BK цена
Šaldytuvas Sharp SJ-GP780D-BK цена
Šaldytuvas Sharp SJ-GP780D-BK |
|
1858.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1858.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-GP780D-BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1859.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
1859.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-GP780D-BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1914.77 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
1914.77 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:13
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019207179 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 320kwh |
| Bendra talpa | 572l |
| Šaldytuvo talpa | 366l |
| Šaldiklio talpa | 206l |
| Temperatūra šaldiklyje | -24ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Plotis | 89.2cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 76.8cm |
| Svoris | 111kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 4 durys; extra cool plus stalčius; drėgmės kapsulė (moisture capsule); led vidaus apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Показать больше | |

















