Džiovyklė Sharp KDNHL8S9GWCEE цена
Džiovyklė Sharp KDNHL8S9GWCEE цена
Sharp KDNHL8S9GWCEEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 608.0 € |
|
485.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
SHARP KDNHL8S9GWCEE Džiovyklė |
|
499.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
499.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 22:29
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Сушильные машины |
| Продукт код | 0004345750040 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 56.3cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 15 |
| Ekranas | + |
| Kita informacija | stiklinės durelės su chromo apdaila |
| Показать больше | |
















