Sharp ESHFA7123WDEE цена
Sharp ESHFA7123WDEE цена
Sharp ESHFA7123WDEEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 342.0 € |
|
299.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Sharp ESHFA7123WDEE |
|
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-05 19:38
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 4974019165295 |
| Gamintojo kodas | eshfa7123wdee |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4500l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1200aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 205min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 53cm |
| Svoris | 62.5kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |























