Sharp ES-NFA910BW1NA-PL цена
Sharp ES-NFA910BW1NA-PL цена
Sharp Skalbimo mašina ES-NFA910BW1NA-PL |
|
427.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
427.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp ES-NFA910BW1NA-PLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 535.0 € |
|
427.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sharp ES-NFA910BW1NA-PL washing machine |
|
398.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
398.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Sharp Skalbimo mašina ES-NFA910BW1NA-PL |
|
427.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
427.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp ES-NFA910BW1NA-PLKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 535.0 € |
|
427.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Sharp Skalbimo mašina ES-NFA910BW1NA-PL | ES-NFA910BW1NA-PL | 45.. |
|
449.15 €
|
B магазин enter24.eu |
ES-NFA910BW1NA-PL washing machine |
|
451.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
451.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:03
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 4550556133456 |
| Gamintojo kodas | es-nfa910bw1na-pl |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | 1000aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 58.2cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |






















