Šaldytuvas Samsung RB34C7B5D22/EF цена
Šaldytuvas Samsung RB34C7B5D22/EF цена
Šaldytuvas Chōdziarka Samsung RB34C7B5D22 netnet |
|
868.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
868.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung RB34C7B5D22/EF šaldytuvas Pastatomi 230 L Juoda |
|
1499.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1499.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:52
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806095077901 |
| Gamintojo kodas | rb34c7b5d22/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 204kwh |
| Bendra talpa | 344l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -19ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, spacemax |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 72kg |
| Показать больше | |






















