Ryobi R18PD2-220SL цена
Ryobi R18PD2-220SL цена
178824 RYOBI suktuvas gręžtuvas 18 V R18PD2-220S |
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
178824 RYOBI Wiertarko-wkrętarka udarowa 18 V R18PD2-220S |
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Smūginis gręžtuvas Ryobi R18PD2-220SL; 18 V; 2x2,0 Ah akum.70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. |
RYOBI - 18V ONE+ kompaktiškas smūginis gręžtuvas - 40 Nm - 10 mm griebtuvas + 2 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |