Mikrobangų krosnelė ProfiCook PC-MWG 1278 цена

Mikrobangų krosnelė ProfiCook PC-MWG 1278 цена

от 112.51 €
Pigu.lt

ProfiCook PC-MWG 1278

Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų!

118.51 €
B магазин pigu.lt
Kur.lt

Profi Cook ProfiCook PC-MWG 1278 mikrobangų krosnelė su griliu, 700 W, juoda

140.99 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн.
140.99 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн.
B магазин kur.lt
Itwork.lt

Profi Cook ProfiCook PC-MWG 1278 Mikrobangų krosnelė 700 W Juoda

140.99 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн.
140.99 €
12 раб. дн.
Срок доставки: 12 раб. дн.
B магазин itwork.lt
Ранее сохранившийся предложения (1)

* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-10-23 17:24

! Сообщить об ошибке
История цена изменений - Mikrobangų krosnelė ProfiCook PC-MWG 1278
Отзывы, комментарии, мнения - Mikrobangų krosnelė ProfiCook PC-MWG 1278
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Ваш рейтинг

Будьте активны! Оцените этот продукт, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Обзор, комментарий, мнение
Спецификация
Марка PROFICOOK
Категория Микроволновые печи
Продукт код 4006160012781
Gamintojo kodas pc-mwg 1278
Tipas mikrobangų krosnelė su griliu
Montavimo tipas laisvai statomos
Galia 1150w
Aukštis 28.3cm
Plotis 36.7cm
Gylis 45.1cm
Ekrano tipas led
Talpa 20l
Valdymas mechaninis
Laikmatis +
Grilis +
Grilio galingumas 800w
Besisukantis padėklas 245cm
Galios lygių skaičius 5
Atitirpinimo režimas +
Laikmačio funkcija +
Veikimo pabaigos signalas +
Konvekcija -
Kita informacija komplekte grilio grotelės
Показать больше Показать меньше