Philips TAT3509WT цена
Philips TAT3509WT цена
Philips TAT3509, aktyvus triukšmo slopinimas, baltos - Belaidės ausinėsLaikas naujoms ausinėms. Sutaupyk iki -25 % |
|
29.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips 3000 series TAT3509WT/ 00 White ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
36.63 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
36.63 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Ausinės Philips TAT3509WT/00 WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
36.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
36.86 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Ausinės Philips TAT3509WT/00 WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
38.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
38.70 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Philips TAT3509 TAT3509WT/00 |
|
40.24 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
40.24 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Philips 3000 serijos TAT3509WT/00 ausinės be mikrofono True Wireless Stereo (TWS.. |
|
40.61 €
|
B магазин baitera.lt |
Earphones TAT3509GY/00 |
|
40.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
40.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips Headphones TAUH201BK TAUH201BK/00 black |
|
47.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
47.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
Ausinės Philips TAT3509WT/00, Baltos spalvos |
|
49.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
49.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips TAT3509WT/00 white |
|
58.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
58.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:43
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4895229139657 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth, usb-c |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Membranos skersmuo (mm) | 5mm |
| Kita informacija | ipx4, greitas įkrovimas (apie 5 min. ≈ 1 val. klausymo) |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 20val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 45g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |
































