Televizorius Philips 58HFL6214U цена
Televizorius Philips 58HFL6214U цена
Televizorius Philips MediaSuite 58HFL6214U/12, 58 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1359 € |
|
1259.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips 58HFL6214U - 146 cm (58) Diagonalklasse Professional MediaSuite LCD-TV m.. |
|
942.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
942.53 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips Professional Displays PHILIPS Hotel TV 58HFL6214U/12 146,0cm (58") Media.. |
|
1124.62 €
|
B магазин smartech.ee |
PHILIPS Hotel TV 58HFL6214U/12 146,0cm(58") MediaSuite (Speditionsversand) | 5.. |
|
1150.00 €
|
B магазин enter24.eu |
Philips 58HFL6214U BusinessTV. 4K. DVB-T/T2/C.Chromec.. Andr |
|
1158.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1158.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Telewizor Philips 58HFL6214U/12 LED 58'' 4K Ultra HD Android | 58HFL6214U/12 | 8.. |
|
1230.05 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Televizorius Philips MediaSuite 58HFL6214U/12, 58 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1359 € |
|
1259.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Philips MediaSuite 58HFL6214U/12, 58 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1379 € |
|
1259.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Televizorius Philips 58HFL6214U/12 LED 58'' 4K Ultra HD Android |
|
1274.10 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
1274.10 €
11 раб. дн.
Срок доставки: 11 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:10
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863030844 |
| Plotis | 129 |
| Aukštis | 75 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Gylis | 6.7 |
| Ekrano įstrižainė | 58 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | - |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.0 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 58HFL6214U/12 |
| Garso sistema | Dolby MS12D |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | - |
| Svoris be stovo | 17.4 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vidinė atmintis, GB | 16 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/C |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 300 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | - |
| Serija | MediaSuite |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.3 |
| Kitos jungtys | RJ-48 |
| Kilmės šalis | Nyderlandai |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 75 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 56-65" |
| Показать больше | |























