Televizorius Philips 55OLED770/12 цена
Televizorius Philips 55OLED770/12 цена
Philips OLED770, 55'', 4K UHD, OLED, satin chrome - TVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 873.0 € |
|
759.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV 55OLED770/12 55 Smart TV TITAN OS.. |
|
818.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Philips 55OLED770/12, 55 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 951 € |
|
849.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
849.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 55OLED770/12, 55 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 951 € |
|
759.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
759.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 55OLED770/12 OLED 55" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
759.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
759.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Philips OLED770, 55'', 4K UHD, OLED, satin chrome - TVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 873.0 € |
|
759.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55" | Smart TV | TITA.. |
|
759.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
759.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | G.. |
|
765.20 €
|
B магазин complius.lt |
Philips 55OLED770/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 127.94 eur/mėn |
|
767.62 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
767.62 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
TV Set|PHILIPS|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12больше |
|
768.91 €
|
B магазин enrike.lt |
TV Set|PHILIPS|55 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12 |
|
768.96 €
|
B магазин perku24.lt |
TV Set|PHILIPS|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12 |.. |
|
771.20 €
|
B магазин enter24.eu |
TV Set|PHILIPS|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12 |
|
772.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
772.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius Philips 55OLED770/12 |
|
774.21 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
774.21 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
TV Set|PHILIPS|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12 |
|
776.46 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | G.. |
|
781.25 €
|
B магазин b2cshop.eu |
TV Set|PHILIPS|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12больше |
|
787.71 €
|
B магазин vieni.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | G.. |
|
788.17 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Philips TV Set||55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12больше |
|
791.74 €
|
B магазин percte.eu |
PHILIPS OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55" | Smart TV | TITAN OS | UHD | .. |
|
791.87 €
|
B магазин smartech.ee |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | G.. |
|
795.81 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Televizorius PHILIPS OLED 55OLED770/12 |
|
799.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
799.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | G.. |
|
803.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
803.16 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
TV Set Philips OLED 4K Ambilight Smart TV 55 inch (139 cm) 55OLED770/12 TITAN OS.. |
|
803.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
803.98 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | G..больше |
|
807.14 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
807.14 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 55OLED770/12 OLED 55" 4K Ultra HD televizorius su Titan OS ir Ambilight |
|
817.31 €
|
B магазин doberman.lt |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV 55OLED770/12 55 Smart TV TITAN OS.. |
|
818.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Philips 55OLED770/12 OLED 55" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
818.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
818.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 55OLED770/12 | 55 | Smart TV | TITAN OS | UHD | G.. |
|
825.22 €
|
B магазин elektrika.lv |
Philips televizorius 55OLED770/12, 55", 3840 x 2160, 4K Ultra HD, OLED, Smart TV.. |
|
832.90 €
|
B магазин inserv.lt |
TV Set|PHILIPS|55 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12 |
|
833.80 €
|
B магазин primtech.lt |
Philips 55OLED770 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
836.37 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
836.37 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 55OLED770/12, 55 ", 4K OLEDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 951 € |
|
849.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
849.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 55OLED770 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
850.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
850.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TV Set|PHILIPS|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|OLED|55OLED770/12 |
|
880.40 €
|
B магазин freyo.lt |
OLED televizorius - PHILIPS - 770 - 55 colių - 4K UHD - Ambilight |
|
1217.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1217.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:56
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046685 |
| Modelis | 55ole55oled770/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 77kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.3kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t / t2 / c / s / s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Jungties tipas | hdmi x 4, aux 3.5 mm x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, ambilight |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | titan os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 860.00cm |
| Plotis be stovo | 1400.00cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |


















































