Philips 48OLED820/12 цена
Philips 48OLED820/12 цена
Smart TV Philips 48OLED820/12 48" 4K Ultra HD ULED HDR Ultra HD 4K WiFi Ambiligh..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1235.0 € |
|
955.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 4K „Ambilight“ 48" 48OLED820/12 |
|
955.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
955.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips OLED820, 48'', 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
969.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV 48OLED820/12 48 Smart TV Google T.. |
|
988.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius PHILIPS OLED 48OLED820/12 |
|
918.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
918.34 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey |
|
925.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
925.20 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey|4.. |
|
929.86 €
|
B магазин complius.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey |.. |
|
933.60 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey |
|
938.23 €
|
B магазин enrike.lt |
Televizorius Philips 48OLED820/12 OLED 48" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
938.80 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
938.80 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey |
|
943.70 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey |
|
943.70 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Philips 48OLED820/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 157.30 eur/mėn |
|
943.80 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
943.80 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Philips 48OLED820 OLED 4K „Ambilight“ televizorius | 48 colių (121 cm) | Smart T.. |
|
944.00 €
|
B магазин skytech.lt |
PHILIPS OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48" | Smart TV | Google TV | Grey |
|
948.19 €
|
B магазин smartech.ee |
Philips 48OLED820/12, 48" 48OLED820/12 |
|
953.58 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
953.58 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Smart TV Philips 48OLED820/12 48" 4K Ultra HD ULED HDR Ultra HD 4K WiFi Ambiligh..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1235.0 € |
|
955.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 4K „Ambilight“ 48" 48OLED820/12 |
|
955.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
955.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey |
|
966.43 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
966.43 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 48OLED820/12 OLED 48" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
969.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
969.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips OLED820, 48'', 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
969.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey |
|
970.46 €
|
B магазин etop.lt |
TV Set Philips 48OLED820/12 48 inch 4K OLED Ambilight Smart Google TV, Grey |
|
976.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
976.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius PHILIPS OLED 48OLED820/12 |
|
979.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
979.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips OLED 4K Ambilight TV 48OLED820/12 48 Smart TV Google T.. |
|
988.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Philips OLED 4K Ambilight TV | 48OLED820/12 | 48 | Smart TV | Google TV | Grey 4.. |
|
1002.90 €
|
B магазин elektrika.lv |
Philips OLED TV 4K Ambilight 48OLED820/12 |
|
1034.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1034.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Telewizor Philips 48OLED820/12 OLED 48'' 4K Ultra HD Google TV Ambilight | 48OLE.. |
|
1081.55 €
|
B магазин enter24.eu |
Philips Televizorius Philips |
|
1289.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
1289.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:18
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046616 |
| Modelis | 48oled820/12 |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 48" (~122 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 66kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.2kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2/t2-hd/c/s/s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2 |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, ambilight |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 800.00cm |
| Plotis be stovo | 1214.00cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |










































