Šaldiklis Philco PTF 862 цена
Šaldiklis Philco PTF 862 цена
Philco PTF 862Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 207.99 € |
|
195.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldiklis Philco FTF 862 |
|
318.47 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
318.47 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:13
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590669280902 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | ptf 862 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 165kwh |
| Bendra talpa | 88l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 55.3cm |
| Gylis | 57.4cm |
| Svoris | 32kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | reguliuojamas termostatas |
| Показать больше | |


















