Mikrobangų krosnelė Philco PMD 2051 цена
Mikrobangų krosnelė Philco PMD 2051 цена
Mikrobangų krosnelė Philco PMD 2051 RKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.9 € |
|
93.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Philco PMD 2051 RKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 125.9 € |
|
93.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
PMD 2051 CKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.19 € |
|
93.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 18:28
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 8590669348220 |
| Gamintojo kodas | pmd 2051 r |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 26.2cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 11.7kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | retro dizainas; 8 automatinės programos; ekonominis režimas; greitas paleidimas; iš anksto nustatytos programos |
| Показать больше | |



















