Kavos aparatas PHILCO PHCM 3000 цена
Kavos aparatas PHILCO PHCM 3000 цена
Kavos aparatas Philco PHCM 3000 - 800W - 10 puodelių - SidabrinisKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 73.99 € |
|
67.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kavos aparatas Transfer Express Philco PHCM 3000 Sidabrinis |
|
70.63 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
70.63 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-21 01:06
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 1000041008828 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 16.8cm |
| Plotis | 21.1cm |
| Gylis | 32.7cm |
| Svoris | 2.3kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | juoda kava |
| Vandens talpa | 1.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | Įjungimo/išjungimo laiko programavimas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | 1,2 l talpos termo indas dvigubomis sienelėmis; Į komplektaciją popieriniai filtrai neįeina. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |
















