Šaldiklis Philco PFN238 EX Joker цена
Šaldiklis Philco PFN238 EX Joker цена
Philco PFN238 EX JokerKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 741.0 € |
|
507.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldiklis Philco PFN 238 EX Joker, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849 € |
|
675.06 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Philco PFN 238 EX Joker, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 849 € |
|
675.06 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldiklis Philco PFN 238 EX JOKER |
|
675.06 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
675.06 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 18:27
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590669336425 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | pfn 238 ex joker |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 234kwh |
| Bendra talpa | 238l |
| Temperatūra | +8 - -24 °c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 11.1kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 45db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 172.2cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 62kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita informacija | 6 krepšiai; temperatūros reguliavimas; skaitmeninis ekranas ant durų; galiniai ratukai |
| Показать больше | |


















