Gartraukis Philco PEW 306 цена
Gartraukis Philco PEW 306 цена
Gartraukis Philco PEW 306 AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.0 € |
|
102.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-12 11:49
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8590669268504 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 40040099 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 36kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 14.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 17lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 60.9 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 188m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 305m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | anglies |
| Apšvietimas | 1 |
| Aukštis | 94cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |
















