Kavos aparatas Petra PT5240BVDE цена
Kavos aparatas Petra PT5240BVDE цена
Espreso kavos aparatas Petra PT5240BVDEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
120.26 €*
|
B магазин senukai.lt |
Petra PT5240BVDEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 135.0 € |
|
120.26 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kavos aparatas Petra PT5240BVDEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
117.43 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
117.43 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Petra PT5240BVDE Espresso Machine |
|
119.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
119.56 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kavos aparatas Petra PT5240BVDEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
120.26 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
120.26 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Espreso kavos aparatas Petra PT5240BVDEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
120.26 €*
|
B магазин senukai.lt |
Espreso kavos aparatas Petra PT5240BVDEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
120.26 €*
|
B магазин 1a.lt |
Petra PT5240BVDE kavos aparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 20.04 eur/mėn |
|
120.26 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
120.26 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Petra PT5240BVDEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 135.0 € |
|
120.26 €*
|
B магазин pigu.lt |
Slėginis kavos aparatas Petra PT5240BVDE |
|
120.26 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
120.26 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Petra PT5240BVDE Espresso Machine |
|
122.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
122.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Petra PT5240BVDE kavos aparatas Espreso kavos aparatas 1,4 L |
|
126.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
126.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 03:48
! Сообщить об ошибке| Марка | PETRA |
| Категория | Кофеварки |
| Продукт код | 5054061501889 |
| Kavos aparato tipas | filtrinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1465w |
| Aukštis | 48cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 49cm |
| Svoris | 9kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, latte, dvigubas espresas |
| Vandens talpa | 1.4l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava |
| Priedai | normavimo puodelis, naudojimo instrukcija |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |






























