Pentax VD 4x20 WP цена
Pentax VD 4x20 WP цена
Three in one binocular, monocular & telescope4× magnification, 20 mm lenses16× m.. |
|
318.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax VD 4x20 WP, kelionėms/sportui/teatrui/monoklis/gyvos gamtos steb..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
318.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Pentax binoculars VD 4x20 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.01 € |
|
318.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax VD 4x20 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 48.46 eur/mėn |
|
290.75 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
290.75 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars VD 4x20 WP | 63600 |
|
290.75 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
290.75 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Pentax žiūronai VD 4x20 WP |
|
296.57 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
296.57 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
PENTAX BINOCULARS VD 4X20 WP |
|
299.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
299.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Three in one binocular, monocular & telescope4× magnification, 20 mm lenses16× m.. |
|
318.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax VD 4x20 WP, kelionėms/sportui/teatrui/monoklis/gyvos gamtos steb..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
318.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax VD 4x20 WP, kelionėms/sportui/teatrui/monoklis/gyvos gamtos steb..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 329 € |
|
318.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Pentax binoculars VD 4x20 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 350.01 € |
|
318.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
RICOH/PENTAX PENTAX BINOCULARS VD 4X20 WP 63600 |
|
349.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
349.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 01:15
! Сообщить об ошибке| Марка | PENTAX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 027075301702 |
| Didinimas | 4 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 20mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 10° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 175m |
| Santykinis ryškumas | 25m |
| Atstumas iki akies | 95mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.5m |
| Svoris | 345g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 19mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | 3-in-1 konstrukcija: žiūronai, du monokliai arba sujungus – 16x teleskopas; stogo prizmės (bak4); pilnai daugiasluoksnė (smc) danga; atsparus vandeniui (wp). |
| Показать больше | |























