Pentax SD 9x42 WP цена
Pentax SD 9x42 WP цена
Pentax 62751Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 486.0 € |
|
368.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax SD 9x42 WP |
|
337.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
337.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
PENTAX SD 9X42 WP |
|
339.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
339.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
žiūronai Pentax SD WP Juodas 9x42 (62751)больше |
|
340.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
340.80 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Pentax 62751Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 486.0 € |
|
368.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
RICOH/PENTAX PENTAX SD 9X42 WATERPROOF |
|
383.41 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
383.41 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Pentax SD 9x42 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.50 eur/mėn |
|
453.02 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
453.02 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Pentax binoculars SD 9x42 WP | 62751 |
|
457.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
457.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
9× magnificationQuality roof prismFull-Multi-Coating lensesPhase correctionDurab.. |
|
488.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:06
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075288584 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 9 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.1° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 107m |
| Santykinis ryškumas | 17.6m |
| Atstumas iki akies | 18mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.5m |
| Svoris | 670g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 18mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | bak4 prizmės; fazės korekcija; pilnai daugiasluoksnė danga; azotu užpildyti; 4 žingsnių pasukami-užfiksuojami akių kaušeliai |
| Показать больше | |

























