Pentax Jupiter 8x40 цена
Pentax Jupiter 8x40 цена
Žiūronai Pentax Jupiter 8x40, paukščių stebėjimui/kelionėms/gyvos gamtos stebėji..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
85.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Pentax Jupiter 8x40 |
|
56.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
56.61 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pentax Jupiter 8x40 |
|
57.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
57.00 €
14 раб. дн.
Срок доставки: 14 раб. дн. |
RICOH/PENTAX Jupiter 8x40 Binoculars - Bright, compact, 40mm lens. |
|
62.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
62.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Pentax Žiūronai Ricoh PENTAX JUPITER 8X40 |
|
68.27 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
68.27 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Pentax Jupiter 8x40 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.38 eur/mėn |
|
74.26 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
74.26 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars Jupiter 8x40 | 65911 |
|
82.10 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
82.10 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Pentax žiūronai Jupiter 8x40больше |
|
82.33 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
82.33 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
8× magnification, 40 mm lensHigh-quality porro prismMulti-coated opticsRubber ar.. |
|
85.99 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax Jupiter 8x40, paukščių stebėjimui/kelionėms/gyvos gamtos stebėji..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
85.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax Jupiter 8x40, paukščių stebėjimui/kelionėms/gyvos gamtos stebėji..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
85.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 22:21
! Сообщить об ошибке| Марка | PENTAX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075304116 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 40mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 8.2° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 143m |
| Santykinis ryškumas | 25m |
| Atstumas iki akies | 13mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 6m |
| Svoris | 735g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 13mm |
| Matmenys | 132 x 188 x 58mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | guminis korpusas; centrinis fokusavimo ratukas; dešiniojo okuliaro dioptrijų reguliavimas |
| Показать больше | |
























