Pentax Jupiter 12x50 цена
Pentax Jupiter 12x50 цена
Pentax binoculars Jupiter 12x50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
86.35 €*
|
B магазин pigu.lt |
Žiūronai Pentax Jupiter 12x50, paukščių stebėjimui/kelionėms/gyvos gamtos stebėj..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
96.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Pentax Jupiter 12x50 |
|
72.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
72.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pentax Jupiter 12x50 |
|
73.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
73.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
RICOH/PENTAX PENTAX JUPITER 12X50 65913 |
|
79.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
79.94 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Pentax binoculars Jupiter 12x50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.0 € |
|
86.35 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax Jupiter 12x50 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.99 eur/mėn |
|
89.95 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
89.95 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Žiūronai Pentax Jupiter 12x50больше |
|
95.46 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
95.46 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Žiūronai Pentax Jupiter 12x50, paukščių stebėjimui/kelionėms/gyvos gamtos stebėj..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
96.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax Jupiter 12x50, paukščių stebėjimui/kelionėms/gyvos gamtos stebėj..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 107.9 € |
|
96.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Pentax binoculars Jupiter 12x50 | 65913 |
|
97.70 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
97.70 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
12× magnification, 50 mm lensHigh-quality porro prismMulti-coated opticsRubber a.. |
|
104.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 05:12
! Сообщить об ошибке| Марка | PENTAX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075304130 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 1-2 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.6° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 98m |
| Santykinis ryškumas | 17.6m |
| Atstumas iki akies | 66mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 9m |
| Svoris | 860g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 56 - 72mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Kita informacija | porro prizmės (bk7), daugiapadengta optika, diaoptrijų reguliavimas, guminis korpusas |
| Показать больше | |


























