MPM MOD-61 цена
MPM MOD-61 цена
MPM MOD-61 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
62.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
62.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
MPM MOD-61Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 103.0 € |
|
64.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys MPM MOD-61 |
|
65.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
65.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys MPM MOD-61 |
|
75.50 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
75.50 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dulkių siurblys MPM MOD-61Yra sandėlyje. |
|
84.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
84.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 03:46
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 5903151048585 |
| Tipas | cikloniniai dulkių siurbliai |
| Galia | 1600w |
| Įsiurbimo galia | 300w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | plastikinis |
| Teleskopinis vamzdis | - |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Svoris | 4.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | antgalis plyšiams, antgalis kilimams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 7m |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Показать больше | |






















