Moza Racing R3 Bundle RS053 цена
Moza Racing R3 Bundle RS053 цена
Žaidimų vairas, rinkinys Moza Racing R3 Simulator RS053, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
319.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Žaidimų vairas, rinkinys Moza Racing R3 Simulator RS053, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
319.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
319.00 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Moza Racing R3 Racing Set Black žaidimų vairas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.67 eur/mėn |
|
327.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
327.99 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
MOZA Racing R3 Simulator Žaidimų Vairas | XBOX/PC |
|
329.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
329.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Moza Racing RS053 žaidimų valdiklis Juoda USB Vairas + pedalai PC, Xbox One, Xbo.. |
|
335.67 €
|
B магазин percte.eu |
Gaming set - R3 base + ES steering wheel + SRP-Lite pedals + Moza Racing R3 RS05.. |
|
335.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Gaming set - R3 base + ES steering wheel + SRP-Lite pedals + Moza Racing R3 RS05.. |
|
336.15 €
|
B магазин multo.eu |
Moza Racing RS053 Gaming Steering wheel + PedalsPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
337.27 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
337.27 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Žaidimų vairas - MOZA Racing - R3 rinkinys - Xbox ir PC - Laidinis - Jėgos grąži..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 405.0 € |
|
338.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gaming set - R3 base + ES steering wheel + SRP-Lite pedals + Moza Racing R3 RS05.. |
|
347.82 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
347.82 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Vairo komplektas Moza Racing R3 Bundle, PC / Xbox (RS053) |
|
349.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
349.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Moza Racing RS053 Gaming Steering wheel + PedalsIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
354.13 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
354.13 €
7-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-10 раб. дн. |
Gaming set - R3 base + ES steering wheel + SRP-Lite pedals + Moza Racing R3 RS05.. |
|
364.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
364.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Moza Racing MOZA R3 Racing Set (XBOX, PC) RS053 |
|
367.78 €
17 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 17 раб. дн. |
367.78 €
17 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 17 раб. дн. |
Moza Racing Moza Racing RS053 žaidimų valdiklis Juoda USB Vairas + pedalai PC, X.. |
|
398.06 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
398.06 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:20
! Сообщить об ошибке| Марка | MOZA RACING |
| Категория | Игровые рули |
| Продукт код | 6973137270377 |
| Gamintojo kodas | rs053 |
| Tipas | gaming/simulators/racing simulation |
| Priedas skirtas | xbox, pc |
| Pakuotės turinys | 1 vnt. |
| Mygtukai | 22 |
| Svoris | 11 200kg |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Matmenys | 43.00 x 42.00 x 28.00mm |
| Kita informacija | skirtas pc; tiesioginė pavara (direct drive); sr-p lite – 2 pedalai (be sankabos) |
| Maitinimo šaltinis | buitinis elektros lizdas |





























