Mova Mobius 60 цена
Mova Mobius 60 цена
MOVA Robot Vacuum | MOBIUS 60 | Wet&Dry | 6400 mAh | Dust capacity 3.2 L | 30000.. |
|
998.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
998.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas MOVA MOBIUS 60, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1799 € |
|
999.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mova Mobius 60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2018.0 € |
|
1261.79 €*
|
B магазин pigu.lt |
MOVA Robot Vacuum | MOBIUS 60 | Wet&Dry | 6400 mAh | Dust capacity 3.2 L | 30000.. |
|
998.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
998.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas MOVA MOBIUS 60, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1799 € |
|
999.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
MOVA Robot Vacuum | MOBIUS 60 | Wet and Dry | 6400 mAh | Dust capacity 3.2 L | 3.. |
|
999.00 €
|
B магазин skytech.lt |
MOVA MOBIUS 60 RLV83LE dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 172.61 eur/mėn |
|
1035.63 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
1035.63 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Mova Mobius 60Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2018.0 € |
|
1261.79 €*
|
B магазин pigu.lt |
Robot sprzątający Mova Robot sprzątający Mobius 60 | RLV83LE | 6977728947556 |
|
1304.60 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Robot sprzątający Mova Robot sprzątający Mobius 60 | RLV83LE | 6977728947556 |
|
1329.60 €
|
B магазин enter24.eu |
Dulkių siurblys - robotas Mova Mobius 60 RLV83LE - NEMOKAMAS PRISTATYMAS |
|
1499.00 €
|
B магазин laumarta.lt |
Plaunantis dulkių siurblys robotas MOVA Mobius 60 + Dovana MOVA AeroChef FD20 Pr.. |
|
1499.00 €
|
B магазин manorobotas.lt |
Robotas dulkių siurblys MOVA MOBIUS 60 Šlapias ir sausas valymas Juodas |
|
1623.92 €
|
B магазин bikuva.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:20
! Сообщить об ошибке| Марка | MOVA |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6977728947556 |
| Funkcijos | plovimo funkcija, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 250 |
| Įsiurbimo galia | 30000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.31l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 550ml |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 80cm |
| Įkrovimo laikas | 4.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |

































