Mova G70 цена
Mova G70 цена
Dulkių siurblys - šluota MOVA G70, 700 W, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
209.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mova G70 V2583Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315.0 € |
|
251.68 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - šluota MOVA G70, 700 W, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
209.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Mova G70 V2583Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315.0 € |
|
251.68 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys MOVA Vacuum Cleaner | G70 | Cordless operating | Handstick | 700.. |
|
254.14 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
254.14 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mova G70 Complete Akkustaubsauger mit Roboterarm |
|
287.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
287.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
MOVA Vacuum Cleaner | G70 | Cordless operating | Handstick | 700 W | Operating t.. |
|
299.00 €
|
B магазин skytech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:20
! Сообщить об ошибке| Марка | MOVA |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 6977728949956 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | be maišelių |
| Aukštis | 1200cm |
| Plotis | 260cm |
| Gylis | 198cm |
| Svoris | 1.95kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.5l |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | universalus antgalis |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Filtrų tipas | hepa 14 |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 29.6v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2500mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Veikimo laikas | 90min |
| Показать больше | |




























