Monitoriaus laikiklis Gembird MS-TABLE-01, juodas
Monitoriaus laikiklis Gembird MS-TABLE-01, juodas
Gembird MS-TABLE-01 monitor mount / stand Black Desk |
|
9.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
9.17 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
DISPLAY ACC ADJUSTABLE STAND/MS-TABLE-01 GEMBIRD MS-TABLE-01 | 8716309126205 |
|
9.66 €
|
B магазин elektrika.lv |
DISPLAY ACC ADJUSTABLE STAND/MS-TABLE-01 GEMBIRD |
|
10.35 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
10.35 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gembird MS-TABLE-01 monitoriaus laikiklis arba stovas Juoda Stalas |
|
10.77 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
10.77 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
Monitorių Laikiklis - Gembird, Juodas |
|
11.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
11.07 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitoriaus laikiklis Gembird MS-TABLE-01, juodasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
12.27 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
12.27 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gembird Adjustable monitor stand (rectangle) MS-TABLE-01 |
|
12.39 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
12.39 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
DISPLAY ACC ADJUSTABLE STAND/MS-TABLE-01 GEMBIRD |
|
13.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
13.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gembird monitorius reguliuojamas stovas MS-TABLE-01, 370 mm gylis, 235 mm plotis.. |
|
17.70 €
|
B магазин inserv.lt |
Reguliuojamas Stovas Gembird Ms-table-01 |
|
24.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
24.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 17:36
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | Кронштейны для мониторов |
| Продукт код | 8716309126205 |
| TV staliuko tipas | pastatomas |
| Medžiaga | plastikas, plienas |
| Stilius | klasikinis |
| Funkcija | atviras |
| Ilgis | 37cm |
| Aukštis | 25cm |
| Gylis | 3cm |
| Pardavėjo šalis | latvija |








































