Marvo HG8958 цена
Marvo HG8958 цена
Marvo HG8958 juoda/ raudona ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
23.89 €
|
B магазин rde.lt |
Ausinės Marvo HG8958 Raudona (QMMWM58UGB00) |
|
23.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
23.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 11:59
! Сообщить об ошибке| Марка | MARVO |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6932391923528 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | rgb apšvietimas; papildoma usb jungtis led apšvietimui; garsumo reguliavimas ant laido; minkštos ausų pagalvėlės; reguliuojamas lankelis |
| Jautrumas (dB/mW) | 105 |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 297g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |















