Šaldytuvas Manta MM545DWH цена
Šaldytuvas Manta MM545DWH цена
Manta MM545DWH Fridge 88L WhiteLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Manta MM545DWHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
182.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Manta MM545DWH Fridge 88L White |
|
177.95 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
177.95 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Manta MM545DWH Fridge 88L White |
|
179.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
179.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta MM545DWH Fridge 88L WhiteLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Manta MM545DWHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
182.00 €
|
B магазин pigu.lt |
Manta MM545DWH Fridge 88L White šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.50 eur/mėn |
|
188.99 €
|
B магазин rde.lt |
Manta MM545DWH Šaldytuvas 88L Baltas |
|
189.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
189.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 21:38
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5902510615451 |
| Gamintojo kodas | mm545dwh |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 148.92kwh |
| Bendra talpa | 88l |
| Šaldytuvo talpa | 63l |
| Šaldiklio talpa | 25l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 45.2cm |
| Aukštis | 86.2cm |
| Gylis | 49.2cm |
| Svoris | 21.06kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Показать больше | |






















