Šaldytuvas Manta MM520PB цена
Šaldytuvas Manta MM520PB цена
Manta MM520PBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219.0 € |
|
174.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu viduje Manta MM520PBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
176.24 €*
|
B магазин senukai.lt |
Manta MM520PB Fridge 91L BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
179.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Manta MM520PBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 219.0 € |
|
174.49 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta MM520PB Fridge 91L Black |
|
174.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
174.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas su šaldikliu viduje Manta MM520PBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
176.24 €*
|
B магазин senukai.lt |
Manta MM520PB Šaldytuvas 91L Juodas |
|
176.24 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
176.24 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Manta MM520PB Fridge 91L BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
179.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Manta MM520PB Fridge 91L Black šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.92 eur/mėn |
|
185.49 €
|
B магазин rde.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu viduje Manta MM520PBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 218.9 € |
|
186.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Manta MM520PB Fridge 91L Black |
|
194.18 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
194.18 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 16:20
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5902510683283 |
| Gamintojo kodas | mm520pb |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 85kwh |
| Bendra talpa | 91l |
| Šaldytuvo talpa | 81l |
| Šaldiklio talpa | 10l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 83cm |
| Gylis | 45cm |
| Svoris | 13.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Показать больше | |






















