Manta MES2001L цена
Manta MES2001L цена
Elektrinis dviratis Manta MES2001L T-MLX54258 20", juodas/raudonasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1042.0 € |
|
623.68 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta MES2001L |
|
598.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
598.37 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Elektrinis dviratis Manta MES2001L T-MLX54258 20", juodas/raudonasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1042.0 € |
|
623.68 €*
|
B магазин pigu.lt |
MANTA Elektromobilis Flinston 20" 350W |
|
623.68 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
623.68 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Manta MES2001L |
|
649.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
649.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 23:55
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Электрические скутеры |
| Продукт код | 5902510670900 |
| Tipas | vaikiškas elektrinis dviratis |
| Rekomenduojamas ūgis | 150-190cm |
| Rėmo medžiaga | aliuminis |
| Rėmo dydis | 20in |
| Svoris | 21.5kg |
| Šakė | amortizuojanti |
| Ratlankiai | 20 |
| Ratų skersmuo | 20in |
| Akumuliatoriaus galia | 350w |
| Nuvažiuojamas atstumas | 40km |
| Maks. greitis | 20km/h |
| Pavarų skaičius | 1 |
| Galinis permetėjas | - |
| Priekinis permetėjas | - |
| Pavarų perjungimo rankenėlė | - |
| Diskiniai stabdžiai | + |
| Stabdžių sistema | mechaniniai diskiniai stabdžiai |
| Amortizatoriai galiniai | - |
| Garantinė informacija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

























