Manhattan Stereo ausinės 179317 цена
Manhattan Stereo ausinės 179317 цена
MANHATTAN Stereo (179317) Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
13.64 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
13.64 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Ausinės Manhattan Stereo (179317) |
|
18.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
18.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 00:49
! Сообщить об ошибке| Марка | MANHATTAN |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 766623179317 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | darbui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 30 – 16000hz |
| Jautrumas | 103db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | garsumo valdymas ant laido; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Показать больше | |















