Illy 23760 цена
Illy 23760 цена
Milk frother stainless steel |
|
69.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
69.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pieno plakiklis illy Piero Lissoni, juodas |
|
69.30 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
69.30 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Spieniacz / podgrzewacz do mleka Illy 23760 Juodas, Nerūdijantis plienasбольше |
|
72.71 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
72.71 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Illy 23760 Pieno plakiklis arba šildytuvas Juoda, Nerūdijančiojo plienoPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
73.84 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
73.84 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Illy 23760 Pieno plakiklis arba šildytuvas Juoda, Nerūdijančiojo plienoIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
77.53 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
77.53 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Illy 23760 milk frother/warmer Black, Stainless steel |
|
79.09 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
79.09 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 07:51
! Сообщить об ошибке| Марка | ILLY |
| Категория | Смесители |
| Продукт код | 8003753190129 |
| Kavos aparato tipas | rankinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 500w |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 18cm |
| Svoris | -kg |
| Slėgis | -bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas |
| Vandens talpa | -l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Indikatoriai | apšviesti simboliai |
| Ekranas | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | padidinto storio ąsočio dugnas tolygiam šilumos paskirstymui; su minimaliu pieno kiekiu galima paruošti apie 2 kapučino. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |



















