iLike IWH01BE цена
iLike IWH01BE цена
iLike Kids GPS Watch IWH01BE BlueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 50.35 € |
|
45.75 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 16:58
! Сообщить об ошибке| Марка | ILIKE |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 4752192040376 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.3 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 240 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip65 |
| Bluetooth | - |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| SIM kortelės lizdas | + |
| Suderinamumas | android |
| Baterijos talpa | 340mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 168val |
| Išmaniosios funkcijos | Žadintuvas, nustatykite saugumo ribas: jas kirtus jūsų vaikui, gausite pranešimą į savo išmanųjį telefoną., priminimai |
| Pulsometras (HR) | - |
| Ilgis | 4.9cm |
| Plotis | 3.2cm |
| Aukštis | 3cm |
| Kita informacija | meniu kalba - anglų k. |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |
















