HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4 цена
HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4 цена
Belaidės žaidimų Ausinės Kingston HyperX Cloud Stinger™ Core Wireless Gaming Hea.. |
|
68.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
68.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-27 00:39
! Сообщить об ошибке| Марка | HYPERX |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 740617301809 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | -m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 95.5db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Svoris | 0.36g |
| Показать больше | |


























