Kaitlentė Gorenje GT642SYB цена
Kaitlentė Gorenje GT642SYB цена
Gorenje GT642SYBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 335.0 € |
|
230.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė GORENJE GT642SYBLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
235.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė Gorenje GT642SYBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
235.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
GORENJE GT642SYB Paviršius + DovanaMūsų gimtadienis – švęskime kartu, pirk pasitaręs, bus ramu! |
|
219.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
219.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gorenje GT642SYB kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.47 eur/mėn |
|
230.80 €
|
B магазин rde.lt |
Dujinė kaitlentė Gorenje GT642SYBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
230.80 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
230.80 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gorenje GT642SYBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 335.0 € |
|
230.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dujinė kaitlentė Gorenje GT642SYBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
235.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
235.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Dujinė kaitlentė Gorenje GT642SYBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
235.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kaitlentė GORENJE GT642SYBLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
235.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dujinė kaitlentė Gorenje GT642SYBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
235.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gorenje GT642SYB |
|
239.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
239.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kaitlentė Gorenje GT642SYBVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
239.00 €
|
B магазин 24take.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 19:35
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 3838782467677 |
| Gamintojo kodas | gt642syb |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7650w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 13.6cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 14.5kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |






































