Šaldiklis Gorenje FH50EAW цена
Šaldiklis Gorenje FH50EAW цена
Gorenje FH50EAWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 501.99 € |
|
404.82 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
404.82 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje FH50EAW, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
444.51 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
444.51 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldiklis GORENJE FH50EAWNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
447.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldymo dėžė Gorenje FH50EAWTurime sandėlyje |
|
519.00 €
|
B магазин ermitazas.lt |
Gorenje FH50EAW šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 67.47 eur/mėn |
|
404.82 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
404.82 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje FH50EAWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
404.82 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
404.82 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Gorenje FH50EAWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 501.99 € |
|
404.82 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
404.82 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje FH50EAW |
|
404.82 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
404.82 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
GORENJE FH50EAW Šaldymo dėžė |
|
405.12 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
405.12 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | FH50EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
410.60 €
|
B магазин multo.eu |
Šaldymo dėžė Gorenje FH50EAWYra sandėlyje. |
|
419.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
419.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | FH50EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
419.05 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Šaldymo dėžė Gorenje FH50EAW |
|
439.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
439.60 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | FH50EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
443.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
443.24 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje FH50EAWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
444.51 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
444.51 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje FH50EAW, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
444.51 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
444.51 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje FH50EAW, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 599 € |
|
444.51 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
444.51 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Šaldiklis GORENJE FH50EAWNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
447.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
GORENJE FH50EAW |
|
459.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
459.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | FH50EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
485.87 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Gorenje | Freezer | FH50EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
491.94 €
|
B магазин elektrika.lv |
Gorenje | Freezer | FH50EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
513.90 €
|
B магазин prevo.lt |
Šaldymo dėžė Gorenje FH50EAWTurime sandėlyje |
|
519.00 €
|
B магазин ermitazas.lt |
GORENJE FH50EAW CHEST FREEZER |
|
554.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
554.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | FH50EAW | Energy efficiency class E | Chest | Free standing .. |
|
589.00 €
|
B магазин skytech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 12:37
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 3838782762062 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 295kwh |
| Bendra talpa | 500l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 41val. |
| Užšaldymo galia | 23kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 164.6cm |
| Gylis | 72.2cm |
| Svoris | 60kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | winter guard (-15c); latakėlis tirpsmo vandeniui nutekėti; užraktas |
| Показать больше | |





















































