Šaldiklis Gorenje F39EPW4 цена
Šaldiklis Gorenje F39EPW4 цена
Gorenje F39EPW4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 164.49 € |
|
134.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
134.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje F39EPW4, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.9 € |
|
134.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Gorenje Freezer F39EPW4 Energy efficiency class E Upright Free st..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
146.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldiklis Gorenje F39EPW4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
134.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
134.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Gorenje F39EPW4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 164.49 € |
|
134.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
134.90 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldiklis Gorenje F39EPW4, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.9 € |
|
134.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldiklis Gorenje F39EPW4, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 182.9 € |
|
134.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Gorenje F39EPW4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
134.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
134.90 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
GORENJE F39EPW4 Šaldiklis |
|
134.90 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
134.90 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
136.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
136.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gorenje F39EPW4 šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.95 eur/mėn |
|
139.45 €
|
B магазин rde.lt |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
140.59 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
140.59 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
145.68 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin..больше |
|
145.68 €
|
B магазин buitex.lt |
Šaldiklis Gorenje Freezer F39EPW4 Energy efficiency class E Upright Free st..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
146.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
146.10 €
|
B магазин elektrika.lv |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
146.34 €
|
B магазин etop.lt |
Gorenje | Šaldiklis | F39EPW4 | Energijos vartojimo efektyvumo klasė E | Vertika.. |
|
149.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
149.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
152.61 €
|
B магазин prevo.lt |
Freezer F39EPW4 |
|
154.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
154.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gorenje | Freezer | F39EPW4 | Energy efficiency class E | Upright | Free standin.. |
|
156.19 €
|
B магазин skytech.lt |
Gorenje F39EPW4 vertikalus šaldiklis, E klasė, 84,2cm, 61l, baltasбольше |
|
179.00 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 06:47
! Сообщить об ошибке| Марка | GORENJE |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 3838782576270 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Gamintojo kodas | f39epw4 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 156kwh |
| Bendra talpa | 61l |
| Temperatūra | -10 / -22 |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | n, t, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 84.2cm |
| Plotis | 47.5cm |
| Gylis | 44.8cm |
| Svoris | 24kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | 3 krepšiai; spacebox |
| Показать больше | |
















































