Fotelis Asir Sallanan, mėlynas цена
Fotelis Asir Sallanan, mėlynas цена
Fotelis Asir Sallanan, mėlynasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 338.0 € |
|
203.83 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
203.83 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Fotelis Hanah Home Sallanan, mėlynas, 72 x 63 x 50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
235.37 €
14-28 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 14-28 раб. дн. |
235.37 €
14-28 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 14-28 раб. дн. |
Fotelis Hanah Home Sallanan, mėlynas, 72 x 63 x 50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
247.14 €
14-28 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 14-28 раб. дн. |
247.14 €
14-28 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 14-28 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 15:04
! Сообщить об ошибке| Марка | HANAH HOME |
| Категория | Кресла |
| Продукт код | 8684282467007 |
| Tipas | supamieji krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | gobelenas |
| Lengvai valomas gobelenas | + |
| Stilius | praktiškas |
| Plotis | 72cm |
| Aukštis | 63cm |
| Gylis | 50cm |
| Kilmės šalis | turkija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | -mėn. |
| Savybės | lengvai valomas gobelenas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

















