Šaldytuvas First FA-5172-3 цена
Šaldytuvas First FA-5172-3 цена
Mini baras-šaldytuvas First FA-5172-3-BA 40LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
188.39 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
188.39 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
First Austria Mini baras-šaldytuvas First FA-5172-3-CR 40Lбольше |
|
188.39 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
188.39 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mini baras-šaldytuvas First FA-5172-3-BA 40LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
194.04 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
194.04 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mini baras-šaldytuvas First FA-5172-3-CR 40Lбольше |
|
198.85 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
198.85 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 20:12
! Сообщить об ошибке| Марка | FIRST AUSTRIA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 9003898517231 |
| Gamintojo kodas | fa-5172-3-cr |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 77kwh |
| Bendra talpa | 44l |
| Šaldytuvo talpa | 44l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 10db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | silent cooling |
| Plotis | 41cm |
| Aukštis | 56cm |
| Gylis | 44.5cm |
| Svoris | 12kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | durys iš plastiko; metalinis korpusas; blizgi metalinė rankena; laido ilgis 1350 mm |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 4 |
| Показать больше | |















