First FA 5096 1 цена
First FA 5096 1 цена
Stalinė stiklokeraminė viryklė FIRST 5096-1, 1 kaitv.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.99 € |
|
29.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
First Austria Infraraudonųjų spindulių kaitlentė | 1250W | vienguba | juoda (FA-.. |
|
26.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
26.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mini elektrinė viryklė FIRST 5096-1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
26.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
26.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Kaitlentė infrared FIRST 5096-1 |
|
27.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
27.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Mini elektrinė viryklė FIRST 5096-1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
27.80 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
27.80 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Stalinė stiklokeraminė viryklė FIRST 5096-1, 1 kaitv.Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 36.99 € |
|
29.99 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:23
! Сообщить об ошибке| Марка | FIRST |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 9003898509618 |
| Gamintojo kodas | FIRST |
| Kaitviečių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 1250W |
| Paviršiaus valdymas | Sensorinis |
| Aukštis | 7cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 36.5cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Показать больше | |





















