Karšto oro gruzdintuvė First FA-5053-4 цена
Karšto oro gruzdintuvė First FA-5053-4 цена
FIRSTAUSTRIA First Austria Karšto oro gruzdintuvė First FA-5053-4 |
|
75.79 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
75.79 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė FA-5053-4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
75.89 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
75.89 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė First FA-5053-4 |
|
79.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
79.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė FA-5053-4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
79.68 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
79.68 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-01 03:30
! Сообщить об ошибке| Марка | FIRST |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 9003898505344 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 5l |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1700w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 33cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 36cm |
| Kita informacija | 8 iš anksto paruoštų programų; led indikatorius; nelipnus kepimo krepšelis; krepšelis tinkamas plauti indaplovėje |
| Korpusas | plastikas |
| Показать больше | |






















