Fiesta FIS1020 цена
Fiesta FIS1020 цена
Fiesta headset FIS1020 (45422) |
|
7.60 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
7.60 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Fiesta headset FIS1020 (45422) |
|
10.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
10.99 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Fiesta FIS1020, Black 45422 |
|
12.61 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
12.61 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
Laidinės ausinės Fiesta FIS1020, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.69 € |
|
13.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Fiesta FIS1020, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.69 € |
|
13.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
„Fiesta“ ausinės FIS1020 (45422) |
|
13.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
13.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fiesta FIS1020 (45422) ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
14.27 €
|
B магазин rde.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 15:58
! Сообщить об ошибке| Марка | FIESTA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 590759545422 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | darbui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 38db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |





















