Faworyt TKR 380 цена
Faworyt TKR 380 цена
Faworyt Rankinė vejapjovė mažiems sodams, 38 cm pjovimo pločio, reguliuojamo auk.. |
|
144.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
144.32 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-04 18:50
! Сообщить об ошибке| Марка | FAWORYT |
| Категория | Ручные косилки |
| Продукт код | 5906190667182 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | mechaninės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Pjovimo plotis | 38cm |
| Min. pjovimo aukštis | 15mm |
| Max. pjovimo aukštis | 42mm |
| Pjovimo padėtys | - |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 18l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Korpusas | plieninis |
| Svoris | 7.6kg |
| Показать больше | |





















