Gartraukis Faber HIGH-LIGHT 910 цена
Gartraukis Faber HIGH-LIGHT 910 цена
Faber HIGH-Light WH matt 910Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1305.0 € |
|
1230.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-12-01 22:22
! Сообщить об ошибке| Марка | FABER |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 761298180367 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | high-light wh matt 91 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 41.7kwh |
| Energijos klasė | a+ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 37.6 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 17lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 40 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | g |
| Minimalus oro srautas | 160m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 490m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 40-65db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis, anglies |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 18.8cm |
| Plotis | 120.8cm |
| Gylis | 49.8cm |
| Valdymas | nuotolinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 0.15mm |
| Kita informacija | led apšvietimas; filtro užterštumo indikatorius.; automatinis išsijungimas; plaunamas filtras; perimetrinis įsiurbimas; variklis be šepetėlių; uždelstas išjungimas; intensyvaus greičio funkcija; nuotolinio valdymo pultas |
| Показать больше | |


















