Extralink LiFePO4 200AH 12.8V BMS цена
Extralink LiFePO4 200AH 12.8V BMS цена
ExtraLink Battery LiFePO4 200AH 12.8V BMS EX.30479 EX.30479 |
|
246.38 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
246.38 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Extralink Accumulator LiFePO4 200AH 12.8V, BMS |
|
263.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
263.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Extralink Battery LiFePO4 200AH 12.8V BMS EX.30479 | EX.30479 | 5905090330479 |
|
463.15 €
|
B магазин multo.eu |
Extralink EX.30479 industrial rechargeable battery Lithium Iron Phosphate (LiFeP.. |
|
480.93 €
|
B магазин baitukas.lt |
Extralink LiFePO4 200AH | Akumuliatorius | 12.8V, BMSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
502.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
502.50 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Extralink LiFePO4 200AH | Akumuliatorius | 12.8V, BMSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
527.63 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
527.63 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Extralink LiFePO4 12.8V 200Ah BMS Aksesuaras6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 90.75 eur/mėn |
|
544.49 €
|
B магазин rde.lt |
Extralink LiFePO4 200AH | Akumuliatorius | 12.8V, BMS |
|
549.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
549.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Akumuliatorius Extralink LiFePO4 200AH 12.8V, BMSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
734.04 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 01:03
! Сообщить об ошибке| Марка | EXTRALINK |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 5905090330479 |
| Talpa | 200ah |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Suderinamumas | automobiliams |
| Ilgis | 173mm |
| Plotis | 520mm |
| Aukštis | 223mm |
| Įtampa | 12.8v |






























