Esperanza EGM207G цена
Esperanza EGM207G цена
Laidinė žaidimų pelė Esperanza EGM207 Cobra, juoda sp./žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.39 € |
|
9.22 €*
|
B магазин senukai.lt |
Esperanza EGM207G, juoda/žaliaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.19 € |
|
9.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
WIRED FOR PLAYERS MOUSE 6D Optical USB MX207 COBRA |
|
6.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
6.51 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laidinė žaidimų pelė Esperanza EGM207 Cobra, juoda sp./žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.39 € |
|
9.22 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinė žaidimų pelė Esperanza EGM207 Cobra, juoda sp./žalia sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 11.39 € |
|
9.22 €*
|
B магазин 1a.lt |
Esperanza MX207 Black/ Green kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
9.22 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
9.22 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Žaidimų pelė Esperanza MX207 Cobra EGM207G Žalia |
|
9.22 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
9.22 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Esperanza EGM207G, juoda/žaliaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 10.19 € |
|
9.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Esperanza MX207 Cobra, Green EGM207G |
|
9.42 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
9.42 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Klaviatūros ir pelės // Pelės // EGM207G Mysz przewodowa dla graczy 6D optyczna.. |
|
10.09 €
|
B магазин electrobase.lt |
ESPERANZA EGM207G BEVIELĖ OPTINĖ USB PĖLĖ ŽAIDĖJAMS 6D USB MX207 - COBRA |
|
13.49 €
|
B магазин topocentras.lt |
Esperanza WIRED FOR PLAYERS MOUSE 6D Optical USB MX207 COBRA |
|
16.74 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
16.74 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:39
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 5901299926574 |
| Gamintojo kodas | egm207g |
| Pelės tipas | Žaidimų pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 6 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800 - 2400dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Svoris | 125g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; „double click“ mygtukas; pintas kabelis |
| Показать больше | |




























