Esperanza EGM205G цена
Esperanza EGM205G цена
Esperanza MX205, žaliaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.59 € |
|
6.09 €*
|
B магазин pigu.lt |
Esperanza MX205 Fighter kompiuterio pelė Žaidimams Dešinės rankos USB A tipo Opt.. |
|
4.25 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Esperanza MX205 Fighter mouse Gaming Right-hand USB Type-A Optical 2400 DPI |
|
4.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
4.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza MX205 Fighter mouse Gaming Right-hand USB Type-A Optical 2400 DPI |
|
4.44 €
|
B магазин vieni.lt |
Esperanza MX205 Fighter mouse Gaming Right-hand USB Type-A Optical 2400 DPI |
|
5.00 €
|
B магазин fortakas.lt |
Esperanza MX205 Fighter pelė žaidimams, dešinės rankos, USB A tipo, optinė, 2400.. |
|
5.38 €
|
B магазин freyo.lt |
Esperanza MX205 Black/ Green kompiuterinė pelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
6.09 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
6.09 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Esperanza MX205, žaliaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 9.59 € |
|
6.09 €*
|
B магазин pigu.lt |
Esperanza MX205 Fighter žaidimų pelė dešiniarankiams USB Type-A optinė 2400 DPI.. |
|
6.30 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Esperanza MX205 Fighter pelė žaidimams, dešiniarankiams, USB A tipo, optinė, 240..больше |
|
6.30 €
|
B магазин marsietis.lt |
"Esperanza MX205 Fighter mouse" USB Type-A optinė 2400 DPI dešinioji ranka |
|
6.38 €
|
B магазин printera.lt |
Optinė pelė žaidimams su laidu Esperanza EGM205G Fighter, Žalia |
|
6.94 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
6.94 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Esperanza MX205 Fighter mouse Gaming Right-hand USB Type-A Optical 2400 DPI |
|
6.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
6.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Esperanza MX205 Fighter kompiuterio pelė Žaidimams Dešinės rankos USB A tipo Opt.. |
|
7.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
7.99 €
8-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-10 раб. дн. |
Klaviatūros ir pelės // Pelės // EGM205G Mysz przewodowa dla graczy 6D optyczna..больше |
|
8.58 €
|
B магазин electrobase.lt |
Esperanza MX205 Fighter, Green EGM205G |
|
9.02 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
9.02 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
ESPERANZA EGM205G BEVIELĖ OPTINĖ USB PĖLĖ ŽAIDĖJAMS 6D USB MX205 - FIGHTER |
|
9.99 €
|
B магазин topocentras.lt |
Esperanza MX205 Fighter Gaming Mouse, Right-Handed, USB Type-A, Optical, 2400 DPI |
|
11.61 €
|
B магазин smartech.ee |
Esperanza MX205 Fighter kompiuterio pelė Dešinės rankos USB A tipo Optinis 2400 .. |
|
16.36 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
16.36 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Pelė Esperanza MX205 Fighter Optical Gaming Mouse BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
17.58 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
17.58 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Pelė Esperanza MX205 Fighter Optical Gaming Mouse BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
18.63 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
18.63 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:16
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Мыши |
| Продукт код | 5901299925539 |
| Gamintojo kodas | egm205g |
| Pelės tipas | Žaidimų pelė |
| Jutiklio tipas | optinis |
| Mygtukai | 6 |
| Maitinimo šaltinis | usb |
| Raiška | 800 - 2400dpi |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Svoris | 131g |
| Pakuotės turinys | pelė |
| Palaikomos technologijos | plug & play |
| Reikalingi elementai | - |
| Elementų tipas | - |
| Elementų skaičius | - |
| Kita informacija | 6 mygtukai, led apšvietimas, double click mygtukas, „next“ ir „previous“ mygtukai |
| Показать больше | |



































