Esperanza EGH202K цена
Esperanza EGH202K цена
Esperanza EGH202K Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
7.09 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
7.09 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
ESPERANZA Ausinės į ausis įkišamos su mikrofonu GAMING MAMBA |
|
14.62 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
14.62 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 04:56
! Сообщить об ошибке| Марка | ESPERANZA |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5901299946848 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | nuimamas, lankstus |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Jautrumas (dB/mW) | 96 |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |














